Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Ośrodek Studiów Pradziejowych i Średniowiecznych
ul. Rubież 46 budynek A, wejście A1, 1 piętro
61-612 Poznań

tel./fax +48 61 657 99 01
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

budynek1

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Instytut Archeologii i Etnologii PAN z siedzibą w Warszawie, przy Al. Solidarności 105
 
KONTAKT Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN realizowany jest przez: - wysyłając e-mail na adres: iod(at)iaepan.edu.pl  - pisząc na adres korespondencji: Inspektor Danych Osobowych Instytut Archeologii i Etnologii PAN, Al. Solidarności 105, 00-140 Warszawa
 
Z administratorem danych (Instytut Archeologii i Etnologii PAN) można kontaktować się poprzez adres email: director(at)iaepan.edu.pl lub pisemnie na adres siedziby administrator (Instytut Archeologii i Etnologii PAN, Al. Solidarności 105, 00-140 Warszawa)
 
CEL PRZETWARZANIA Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu: - realizacji zamówienia - odpowiedzi na zadane pytanie   OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do archiwizacji dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 
PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa, m. in. przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
 
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie uniemożliwienie wykonanie tych czynności.
 
POLITYKA PRYWATNOŚCI Zasady przetwarzania danych na stronach WWW Instytutu Archeologii i Etnologii PAN zostały określone w naszej Polityce Prywatności.